Pro zájemce o přednášku

V září 2016 projekt "Osvěta o Huntingtonově chorobě a vzdělávání v oblasti péče o dlouhodobě nemocné pacienty s Huntingtonovou chorobou v ČR, zajištění činností organizace" dle plánu skončil. Projekt byl zaměřený na vzdělávání pečovatelů, zaměstnanců pečovatelských zařízení nebo studentů a zaměstnanců vzdělávacích institucí o problematice Huntingtonovy choroby (HCH) a péči o pacienty s HCH.

Máme mnoho dotazů ze zařízení, organizací a institucí, které mají zájem o realizaci přednášky, bohužel jim v současné době nemůžeme vyhovět. Musíme tedy hledat jiné zdroje financování, což v dnešní době není zcela snadné.

Náklady na realizaci jedné přednášky se pohybují kolem 25.000 Kč (v této částce jsou zahrnuty náklady na přípravu materiálů pro posluchače, poplatky nebo cestovné a odměny pro přednášející – neurolog, pracovník v sociálních službách a zástupce SPHCH).

Přednášky jsou dle vyhlášky MZČR č. 4/2010 Sb., akreditovány. Účastníkům přednášky je přiznán 1 kreditní bod. Vzdělávací akce je registrovaná pod Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR a je určena pro všeobecné sestry a zdravotně sociální pracovníky. Pro sociální pracovníky vystavujeme potvrzení o účasti na přednášce v daném rozsahu (3–5 hodin), tyto hodiny jsou bohužel neakreditované.

Pokud máte zájem o realizaci přednášky ve vašem zařízení, kontaktujte nás.

 

Ing. Martina Musilová

Bratranců Veverkových 2675, 530 02 Pardubice
Mobil: +420 775 321 784
E-mail: office@huntington.cz

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Novinky e-mailem

                           

Zasílání novinek na Váš e-mail.

                       

partners